Díváme se dopředu…

Společnost F1 facility CZ s.r.o. byla založena 8. října 2015 pro realizaci komplexních služeb v oblasti staveb a pro veškeré další související činnosti.

Flexibilní řízení a operativní organizace činností firmy přináší našim klientům úspory času i financí. Aktuálně máme k dispozici 10 montážních vozidel s mistry pro stavbu, elektro, vodu a jsme připravení poskytnout tak služby v rozsahu celé stavby.

Kvalita provedení zakázek je garantována zkušenostmi našich specialistů, řádným prověřením Českou technickou inspekci a řadou odborných certifikátů.

Pracujeme stejně odborně s nejnovější digitalizovanou elektrotechnikou jako s klasickými stavebními materiály a našimi dodavateli pro stavbu jsou například: Siemens, Honeywell, stavebniny PRO-DOMA, 1.Chodská, Hörmann, K&V elektro a další renomovaní dodavatelé.

Našimi významnými klienty jsou jak veřejné instituce, tak privátní podniky jako Oblastní nemocnice Příbram, Státní veterinární správa, ZSMV, MÚ Radotín, ČVÚT, Město Kladno, Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, dále privátní společnosti Rumpold-P s.r.o., Koito Czech s.r.o., Park Evropská a.s., SCONTO a řada dalších privátních klientů. Subdodavatelsky jsme poskytovali naše služby pro obchodní sítě LIDL, TESCO, KAUFLAND, NORMA.

Rádi vám poskytneme naše služby, kontaktujte nás i v případě nezávazné poptávky či informací.

info@f1facility.com, tel.: +420 732 607 996

Za společnost F1 facility CZ s.r.o. 

Marian Babčák, zakladatel